Modnie i wygodnie – jak skompletować męską garderobę

To, jak wyglądamy w dużej mierze kreuje nasz wizerunek, prawda jest taka, że większość ludzi wyrabia sobie na nasz temat zdanie zaledwie po kilku minutach. Można wyglądać modne, równocześnie ubrania mogą być wygodne.

Męska garderoba powinna składać się przede wszystkim z odzieży bazowej, którą będzie można bez większych problemów ze sobą zestawić. Podstawa do koszula, garnitur i marynarka na bardziej formalne wyjścia. W tym wypadku warto zainwestować więcej pieniędzy, bo takie rzeczy powinny służyć nam przez kilka dobrych lat.

Jeśli na co dzień nie musimy zakładać koszuli, warto zaopatrzyć się w jednolity sweter, trzy pary porządnych jeansów w różnych kolorach oraz gładkie jednokolorowe t-shirty – biały, czarny, szary, beżowy. Takie kolory pasują do wszystkiego, można założyć je też pod marynarkę.

Dla sportowców nieodłącznym elementem stroju są wygodne spodnie dresowe. Wybierajmy takie, które są wykonane z dobrej jakościowo bawełny, najlepiej, żeby były wykonane z niej w 100%, wówczas dłużej nam posłużą. Męskie dresy znajdziemy niemalże w każdym sklepie.

Nie można zapominać też o odzieży wierzchniej, dla zmarzluchów polecane są kurtki puchowe, bardzo mode w tym sezonie są też parki. Warto zaopatrzyć się również w jeden płaszcz, który będzie można ubrać do garnituru, ale nie tylko, równie dobrze można nosić go na co dzień, bo pasuje praktycznie do wszystkiego, zarówno do jeansów, jak i dresów.