Zmysłowa bielizna dla kobiet

Kobiety różnią się preferencjami względem bielizny. Niektóre wybierają proste zestawy z bawełny, albo decydują się na klasyczną i minimalistyczną bielizną w kolorze nude. Inne panie lubią zdobienia i koronki, kupują bieliznę w zmysłowych barwach, bo dzięki niej czują się bardziej kobieco i pozytywnie.

Czerwona bielizna, czyli najbardziej zmysłowy komplet świata

Bez wątpienia to właśnie czerwona bielizna z Gorteks uznawana jest za najbardziej zmysłową. Warto mieć w swojej szafie przynajmniej jeden komplet bielizny w takim kolorze. To może być zestaw majtek i biustonosza, albo na przykład koronkowe czerwone body. Body powróciło do łask i piękne egzemplarze można znaleźć teraz w prawie każdym sklepie z bielizną. Taka bielizna idealnie nadaje się do zakładania na przykład pod miękkie wełniane zimowe swetry.

Klasyczna czarna bielizna

Chociaż bielizna w czerwonym kolorze jest tak bardzo zmysłowa, to samo tak naprawdę można powiedzieć o bieliźnie w kolorze czarnym. Można wybierać spośród modeli bardziej minimalistycznych, które nie są tak mocno zdobione koronkami. Można też zdecydować się na biustonosz czy majtki z czarnej koronki. W sklepach z bielizną to właśnie w okresie jesiennym i zimowym jest bardzo duży wybór bielizny w ciemnych barwach. To zatem najlepszy czas na zakup koronkowego czarnego biustonosza.

Bielizna w kwiaty

Wiele pań preferuje gładkie komplety bielizny, jednak komplety na przykład w kwiaty mogą być również bardzo atrakcyjne. Warto zatem spojrzeć przychylnym okiem na biustonosz czy majtki w kwiecistym wzorze. Taki ciekawy zestaw będzie urozmaiceniem w bieliźniarce każdej tradycjonalistki.