Jakie koszulki w ilości hurtowej kupić?

koszulka damskaZ racji tego, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się koszulki zamawiane w dużej ilości dla członków organizacji, sportowców z jednej drużyny czy pracowników firmy, pojawia się pytanie, skąd brać t-shirty w hurcie. Jacy producenci oferują takie usługi? Co ich charakteryzuje?

Zajmując się tematem koszulki hurt bierzemy pod uwagę głównie cenę za każdy egzemplarz, wybór kolorów i rodzaj materiałów. Na rynku jest obecnych kilka firm znanych z produkcji odzieży w ilościach hurtowych, pod nadruki itp. Przyjrzyjmy się każdej z nich.

Gildan – Kanadyjska firma założona w Montrealu, Produkuje w dużych ilościach ubrania pod nadruki sitodrukowe. Jej ofertę często wybierają właściciele dużych firm produkcyjnych, chcąc zapewnić odzież roboczą swoim pracownikom. Najprostsze koszulki Gildana kosztują ok. 10 zł za sztukę.

Stedman – Te t-shirty są podobne do koszulek oferowanych przez Gildana. Producent chwali się, że zastosowano w nich taśmy wzmacniające. Cena wygląda podobnie jak u konkurencji. T-shirty występują zazwyczaj w kroju casual fit, a rozmiarówka jest precyzyjnie skonstruowana.

Fruit of The Loom – Ta firma ma dobrze zaprojektowaną stronę internetową po polsku, co wyróżnia ją na tle konkurencji. Bardzo duży wybór produktów i olbrzymia rozpiętość rozmiarów, a także niezła jakość. T-shirty tej firmy znajdziemy już poniżej 10 zł.

Jak widać, wybór producentów hurtowej ilości koszulek jest spory, a oferta każdej z nich podobna. Duży wybór koszulek można znaleźć tutaj https://www.sport-hurtowo.pl/pol_m_Odziez_Koszulki-1080.html