marynarki męskie4

Męskie marynarki

Jesień to najlepszy czas na to, aby wymienić swoją garderobę i postawić na modne wzory, które będą robiły furorę podczas najbliższych miesięcy. Marynarki są właśnie tą częścią ubrania, która bardzo chętnie wybierana jest, gdy za oknem robi się nieco chłodniej. Doskonale sprawdzą się one, zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjście. Wszystko oczywiście zależne jest od fasonu i kolorystyki. Warto wiedzieć, które wybrać w tym sezonie!

Na jakie modne marynarki męskie warto zdecydować się tej jesieni?

marynarki męskie4Na pewno niezaprzeczalnym hitem będą  modne marynarki w kratkę. Miały one swoje pięć minut już w ubiegłym sezonie, ale w tym roku moda znowu powraca. Na jaki rodzaj kratki warto się zdecydować? Na pewno dobrym wyborem będzie ta najbardziej klasyczna, która będzie doskonałym dopełnieniem każdej stylizacji i sprawdzi się także do pracy w biurze. Panowie, którzy lubią modę i eksperymenty, z całą pewnością mogą postawić także na wzór w szkocką kratkę. Taka marynarka powinna być wykonana z przyjemnego i ciepłego weluru i będzie ona raczej na co dzień, niżeli do pracy, chyba że w biurze nie obowiązuje żaden oficjalny dress code.

Gdzie można znaleźć tanie marynarki?

Na pewno warto szukać ich w typowych sklepach stacjonarnych, gdzie bardzo często można natrafić na interesujące promocje lub okazje. Dobrym miejscem na poszukiwanie modnych marynarek będzie też internet i sklepy online. Bardzo często można trafić tam na bardzo ciekawe wzory oraz fasony i to zazwyczaj w przystępnych przedziałach cenowych!