spodnie

Spodnie levis – uniwersalna klasyka w modzie

Od lat w światowej modzie królują spodnie jeansy, które swój początek zawdzięczają amerykańskim farmerom. To właśnie dla nich zaprojektowano i uszyto pierwsze spodnie levis, przeznaczone do pracy w gospodarstwach rolnych. Spodnie szyte z mocnego denimu o ciekawym kolorze na stałe zagościły w powszechnej modzie.

Na czym polega fenomen jeansów marki Levis?

Spodnie levis od wielu lat zajmują czołową pozycję, ponieważ są niezwykle trwałe, mocne i odporne. Można je z powodzeniem nosić przez długi okres czasu, nigdy nie wychodzą z mody, wręcz przeciwnie, bardzo popularne są spodnie starzone, a także posiadające malownicze dziury. Jeansowe spodnie są proponowane przez producentów wciąż w nowych wersjach, a jednocześnie nie zatracają swoich pierwotnych cech, dzięki którym stały się żelazną pozycją w szafie większości osób.

spodnie levis2Jakie modele jeansów można znaleźć w sprzedaży?

Kierowane do każdej grupy wiekowej, do mężczyzn i kobiet, a także do dzieci spodnie levis są dostępne w trzech zasadniczych wersjach, które różnią się od siebie krojem.

Najbardziej popularnym modelem spodni levis od SuperSklep są jeansy oznaczone nazwą Regular. Są one proste, klasyczne, nogawki nie są zwężane, ani przesadnie szerokie. Najchętniej noszone są przez mężczyzn.

Drugi typ opisany jako slim, jest obecnie bardzo modny, posiada przylegające do ciała nogawki. Trzeci model Loose z szerokimi nogawkami idealnie wpisuje się w modę street.